..חתונה מדהימה עם רחפן

שנים שלא היה חידוש בתחום צילום החתונות. מאז נכנסו הרחפנים לתחום צילום החתונות נולד עולם תוכן חדש ומרתק. טכנולוגיות צילום ותעופה ברמה צבאית הפכו להיות נגישות והתעוררה מהפכה של ממש בתחום צילום החתונות.

אז למה דווקא בחתונה?

זוויות צילום מגוונות – הרחפן מאפשר זוויות צילום חדשות ומעניינות היוצרים צילומים מעניינים ולוכדים קהל רחב יותר .

אפקטים במבט על – מבט על יכול לתת כיוונים ורעיונות חדשים לצילום. מבט על יכול להיות ספונטני או מתוכנן היטב. לדוגמא חשיבה של העמדה של הקהל בסד מסויים, פיזור פרחים בצורת לבבות או צילוי הפרחת בלונים מזוית שעדיין לא נראתה

אטרקציה לאורחים בחתונה – חתונות זה עסק מלא בגימיקים ואטרקציות. צילום ברחפן יכולה לתת התנסות לרוב האורחים בהטסת רחפן וצילום מטורף.

אז אם אתם מתכננים לערוך חתונה במקום פתוח, צילום באמצעות רחפן יוסיף המון וישדרג את התמונות באירוע. מומלץ כמובן עם סיום האירוע להפיק אלבום תמונות (ספר תמונות) מודפס שישאר לכם כזכרון לכל החיים.

ישנם המון ספקולציות לגבי מנהיגי עולם שהשתמשו בעזרים או זוויות צילום כדי לתעתע בנו לגבי גובהם האמיתי. גם בעולם החי, בעלי חיים משתמשים בגודלם כדי להביע דומיננטיות וכניעה. ובדיוק כמו חיות אחרות, גם בני האדם משווים את גודלם כגורם דומיננטי משפיע מכניע.

לאחרונה נכנס גורם חדש. צילום הסלפי. בצילום זה המצלמה מיושרת באופן ישיר כלפינו ונותנת מבט מייצג החושף איך אנחנו נראים באמת. אבל מה אם נחזיק את המצלמה מעל או מתחת לקו הפנים? כאשר נצלם סלפי מלמעלה, בפנים והעיניים נראות גדולות יותר, מה שגורם למראה צעיר יותר. אם נצלם מלמטה, נדגיש את הלסת, וככל הנראה ניראה גבוהים ודומיננטים יותר.

🙂  כל הנראה הטכנולוגיה תמשיך להתפתח וכך גם המניפולציות על זויות הצילום

Share this:
Tags:

Add Comment