5 עצות לצילום אופנה

5 עצות לצילום אופנה

1. תכנון מראש – חשבו על הסט, על המיקום, האביזרים והבגדים. מלבד זה תכננו את ההעמדה תנעות גוף של הדוגמנים בסט. כשהכל מתוכנן מראש יש סיכוי גדול יותר להוציא צילומים מעניינים.

2. מיקוד- צילומי אופנה מתמקדים בבגדים ובאיפור. אם המיקוד הוא על הבגד כדאי שהאיפור והשיער יחמיאו לו ויבליטו אותו וההיפך. לדוגמא, אם נרצה ליצור צילומים פרובוקטיבים האיפור יהיה כבד, שפתיים בולטות עיניים מודגשות ושיער מסודר; לחילופין nליצירת מראה טבעי או תמים נבחר בגווני פסטל איפור רך ושיער טבעי. אנשים בעלי מראה יוצא דופן מביאים עניין ואישיות לצילום, אבל נשים עם עיניים ושפתיים גדולות, סנטר קטן ופנים סימטריות נחשבים "למסחריים יותר".

3. סטודיו הוא מקום אידיאלי לצילומי אופנה שם נהיה בשליטה על התאורה ומזג האויר.

4. במידה ונרצה לחסוך בהוצאות מיותרות וסטודיו מקצועי והשכרת הציוד המקצועי יקר, יש אופציה לייצר סטודיו בבית. בשביל זה נבחר חדש גדול עם חלונות גדולים שיציפו את החדר באור, נשתמש באחד הקירות כקיר צילום מרכזי שמאחורי נפרוס רשת או מסך בהיר.

5. מיקום- החלטה על המיקום המתאים חשוב אם נרצה להעביר נרטיב בצילום. לדוגמה, אם הסגנון הוא או פרובוקטיבי ייתכן שנשקול צילומים עירוניים, לחילופין עבור צילומי אופנה פרחוניים קיציים נעדיף סביבה כפרית כמו; שדה, אחו, חוף, יערות או נחל.

Share this:
Tags:

Add Comment